| Css a întrebat:

Cine se pricepe fff bine la tenis de picior sa raspunda la aceasta intrebare : Daca jucam tenis de picior la dublu, in echipa trebuie sa existe un jucator mai "prost" la tenis decat colegul sau, jucatorul mai "prost" unde e mai bine sa stea langa fileu? sau sa stea in capatul terenului sa pune centrari celuilalt coleg mai bun decat el? Argumentati dau funda si vot.

4 răspunsuri:
| KarmaPolice a răspuns:

Este mai bine sa stea la centru, daca sta in spate poate sa greseasca majoritatea paselor, pe cand daca sta la centru poate sa mai incomodeze si el, si fiind mai aproape de terenul adevers sunt mai multe sanse sa nimereasca unde trebuie. Exita si dezanavtaje, pentru. ca tipul respectiv nu poate sa progreseze daca sta numai la centru.

| KarmaPolice a răspuns:

"se vede ca esti anti-talent", daca zici tu asa o fi...
poate joci tenis de 2 zile si n-ai aflat ca fileul se afla la centrul terenului... (macar atata lucru trebuia sa stii si tu).

| Css explică:

Ce centru vb tu acololaughing am zis unde e mai bine sa stea langa fileu? sau in capatul terenului? ( se vede ca esti anti-talent )

| dny_3305 a răspuns:

La fileu e mai bine sa stea daca sta in capat si nu stie o sa piarda toate servele adversarului...winking