| tpuforyou a întrebat:

Cum imi schimb parola de yahoo messenger, daca se poate din yahoo mail!
Mentionez ca aplicatia messenger nu mai merge cand dau sa ma loghez imi da eroare!
multumesc! Funda!))

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Este mult mai usor sa ti-o schimbi direct din Messenger decat din Yahoo mail[si nici nu stiu sigur daca ti-o poti schimba asa].
Daca vrei sa ti-o schimbi din Yahoo Messenger urmeaza pasii urmatori:
-dai la Messenger--->My Account Info--->si o sa vezi cand ti se deschide pagina ca undeva jos scrie Change my password si dai acolo si urmezii pasii aceia.
Funda?

| tpuforyou explică (pentru Neo12):

Multumesc dar stiam asta )!
DAR DIN Yahoo mail >?