| Balonaseplutitoare a întrebat:

cum pot ajunge ca Hanna Montana?
Adica stiu ca este un desen si stiu ca nu prea ai cum dar sunt curios cum.
Cati bani ar trebui sa investesti in tine in producatori.
Cum ajungi sa canti pe scene etc.
Multumesc.
Va rog fara raspunsuri retardate

4 răspunsuri:
| CiocolataCuOreo a răspuns:

De ce ai vrea asa ceva? laughing) De ce nu vrei sa fii ca Violetta sau Soy Luna ca si ele canta pe scena rolling on the floor

| Balonaseplutitoare explică (pentru CiocolataCuOreo):

Deoarece mi se pare foarte tare sa fi un star si sa canti pe scena si sa ai fani

| QNOES a răspuns:

Daca nu ai voce esti degeaba

| Balonaseplutitoare explică (pentru QNOES):

Pai asta e ma descurc destul de bine cu vocea am cantat si la o nunta si mai cant ocazional la spectacole dar a si vrea sa (ma lansez) si nu vreau ca oameni sa stie cine sunt