| NeedForSpeed2013 a întrebat:

Cum pot sa imi conving parintii sa imi ia cartea Cum Sa Cresti 5-10 Cm In Inaltime In Numai 7 Saptamani? Sunt mic de inaltime am 14 ani si 1, 56m iar acum incep clasa a 9 si VAIII! Prietenul uni var de a meu din Germania a crescut 3 cm in 2 saptamani?! Cum e chiar asa miraculoasa cartea? Toti vorbesc despre ia, nu cred ca e fake mai ales ca atata lume o apreciaza! Pute-ti sa ma ajutati?((www.inaltime.ro))sau http://www.youtube.lu/watch?v=LzhB2iscze0.NU MA AMGAITI CU DASTEA CUM CA NU E ADEVARATA SA NU ARE ROST PLSS

6 răspunsuri:
| Scliparici a răspuns:

Pai strange tu bani si cumpar-o

| NeedForSpeed2013 explică (pentru Scliparici):

Se cumpara cu cardul...

| Scliparici a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

Pai nu stiu...roaga-te de ei in fiecare zi, dar nu cred ca scrie altceva in ea decat sa joci baschet sau handbal...
sau poti ruga un prieten/a care are aceea carte sa ti-o imprumute si tie

| justcriss92 a răspuns:

Nu stiu cu cat o sa te ajute. eu o am de aproximativ 7 saptamani, si timp de 5 saptamani am facut programul si in tot acest timp am reusit sa cresc DOar 3 cm. deci nu e chiar asa de buna cum se zice. sau poate varsta e de vina la mine. precizez ca am 22 de ani. strange bani. sau de unde esti? poate ti-o pot imprumuta eu big grin

| NeedForSpeed2013 explică (pentru justcriss92):

Da,pe mine cred ca o sa ma ajute mai ales ca sunt mult mai mic decat tine.Imi spui te rog cat a costat, daca ai comandat-o direct prin posta si daca ai recomanda-o. (APOI FUNDAA: X)

| justcriss92 a răspuns (pentru NeedForSpeed2013):

Buna! Imi pare rau ca nu ti-am raspuns mai repede. nu prea sunt activa cu mailul. Eu pana in prezent am reusit sa cresc 5 cm big grin. Eu ti-o recomand! Pe mine m-a ajutat sa ma inalt big grin iar acum mi-am pus si surioara de 14 ani sa faca asta big grin si scumpa nu este... eu am comandat-o prin posta, ce-i adevarat am primit-o putin mai greu. 7 zile. Dar trebuie si sa fi persistent cu programul, unii cresc mai repede, iar altii ceva mai greu. eu de exemplu in august credeam ca gata atat! 3 cm reusisem sa cresc doar, dar m-am reapucat de aproximativ o luna si am mai reusit sa iau inca 2 cm in inaltime big grin. Deci daca ti-o comanzi si vezi ca in primele saptamani nu obti rezultate, nu dispera si continua pentru ca numai asa ai sa reusesti sa cresti in inaltime big grin