| Emy23 a întrebat:

Cum pot sterge si eu un grup de la mess. Din greseala am facut cateve grupuri pe prieteni, am mulat toti prietenii inapoi dar grupul ramane.Cum pot sa-l sterg. Funda:X:X:XX:X

Răspuns Câştigător
| KeshaTikTok a răspuns:

Daca ai sters deja toti prietenii din grupul ala, e bine..mai ramane de facut doar sa dai click dreapta, acolo iti da DELETE, dai click, si s-ar putea, nu mereu sa iti dea sa spui daca sigur vrei sa il stergi sau nu. Asta merge sa o faci si daca ai scos toti prietenii din grupul ala. Funda?

| Emy23 explică (pentru KeshaTikTok):

Ok multumesc mult:X:X:X

| KeshaTikTok a răspuns (pentru Emy23):

Multam pentru funda! kiss