| Maxxxi a întrebat:

curiozitate.Vi s-a intamplat vreodata sa fiti in vis cu cineva pe care nu o/il cunoasteti sa vorbtiti in vis si apoi dupa ce va treziti sa va fie dor de acel om pe care nu l-ati cunoscut decat in vis?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, și fiindu-mi foarte dor, am întâlnit acea persoană a doua zi și am recunoscut-o.

| Maxxxi explică (pentru sadrian46):

Pacat ca nu mai putem iesi din casa sansa ca sa reintalnesc persoana din vis e foarte mica :/

| sadrian46 a răspuns (pentru Maxxxi):

O ai, șansa. Sunt povestiri din viața oamenilor celebri în care ea l-a visat pe el, și orașul în care stă ea iar el a visat-o pe ea, și orașul în care stă ea, iar apoi au făcut efortul să se întâlnească și s-au întâlnit.

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Intr-un mod surprinzator chiar mi s-a intamplat asta. Acum exista cel putin 2 posibilitati care cel mai probabil vor fi descoperite cu timpul : ori ceea ce a fost generat de creierul meu a fost produs intr-un mod natural sau artificial, ori am calatorit pe alt plan.

| Maxxxi explică (pentru Celcestietot):

Acea persoana exista, creierul nu poate creea fete de persoane.In vis apar persoane pe care le-ai mai vazut pe strada sau in filme.Pacat ca sansele sa le intalnesti din nou in viata reala sunt foarte mici...

| Celcestietot a răspuns (pentru Maxxxi):

Este si aceasta o posibilitate. Da, foarte trist...

| gemeni6226 a răspuns:

S-a intimplat dar nu de multe ori de vreo doua ori in toata viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| JulyDreams a răspuns:

Cum sa nu. Chiar am avut un crush. Si n-am mai vazut persoana niciodata. foarte trist straight face

| Maxxxi explică (pentru JulyDreams):

E interesant ca acea persoana exista, creierul nu poate creea fete de persoane.In vis apar persoane pe care le-ai mai vazut pe strada sau in filme.Pacat ca sansele sa le intalnesti din nou in viata reala sunt foarte mici...