| AdiMihai25 a întrebat:

Salut TPU.
Dacă mă înscriu intr-un grup de 100k înscriși si postez ceva, cati vor vedea postarea?
Funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am pagină cu peste 100k like și unele postări primesc like - uri multe, altele nu. Totul depinde și ce postezi, sa aibă descriere pe măsură și postarea să aibă legătură cu subiectul paginii/grupului. La multe postări am primit și 90k chiar 270k like-uri, depășind și numărul de like de pe pagină. De unde atâtea like-uri? Din cauza ca postarea a fost distribuită în număr mare și unii doar apreciază postarea, nu și pagina. Însă mereu trebuie să păstrezi subiectului grupului/paginii. Nu posta chestii care nu ține de grup/pagina apoi pierzi din abonați. Nu ma crezi, cauta pe Facebook Paul Walker Romania. Pagina mea, creata in 2014.

| AdiMihai25 explică (pentru anonim_4396):

Ce zici ma poti ajuta sa fac si eu 100 k abonați?

| rapandula a răspuns:

Depinde de persoanele active si de cate reactii ai la post. Cu cat strange mai multe reactii, cu atat sansele cresc sa le apara si altora.