| Seby998 a întrebat:

dati-mi si mie un metin2 pvp CLASIC bonusurile ca pe ro si "exclus":Hammer,Steel, Light

Răspuns Câştigător
| gabi2000 a răspuns:

Aveti nevoie de un servar de metin2 pvp clasic? fara modate? far 6/7? ei bine asta e ce cautati servarul http://icebluemetin2.ro/homepage/index.php este deschis din data de 28.04. 2013: bonusurile pvm sunt scoase,toate armele si armurile la magazin, costume implementate, pet implementat.Numai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.

2 răspunsuri:
| 999bianca a răspuns:

Hey! Stiu eu unul, dar nu stiu exact cum e pentru ca nu ma joc eu, ci fratele meu. Se numeste burn. Sper sa fie bun! Bafta!

| Judoka_Edy_1994 a răspuns:

Http://cadouri-metin2steel.yolasite.com/ Gasesti iteme pentru metin2 Steel cate vrei! :)