| FlorenceVi a întrebat:

Dau funda maaaare. Am vazut de taare mult timp un film in care un tip reparase o statie de emisie-receptie veche, incercand sa prinda frecvente, ii raspunde un barbat care se dovedeste ca este chiar el insusi dintr-un alt timp; trecut sau viitor, nu-mi mai aduc aminte.
Stie cineva care-i este titlul? Mi-ar placea sa-l revad, dar nu stiu nici ce actori joaca si nici cum se numeste.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Film asa, deci nu serial, ar fi 2067 dar asta e facut acu recent.Mai era parca un serial,dar nu el receptiona ci fica lui,el murise sau ceva de genul asta sau era in trecut si ficasa avea statia lui in garaj.

Asa sa vezi un film f bun,mie personal mi se pare a fi cel mai bun film facut pana acum, este Interstelar, film mai bun ca asta nu stiu nu prea este.
Si eu caut sa mai vad ceva filme bune, poate unele ce nu le'am vazut dar nimic deocamdata.
Daca afli ce film este lasa mesaj, poate is curios si eu.