| BRG a întrebat:

de ce femeile care stau pe tocuri se descalță sub masă?

Răspuns Câştigător
| ingerashhhh a răspuns:

Au dureri insuportabile de picioare si se descalta putin sub masa, sau sunt umflate picioarele si la fel se descalta un pic

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca le dor picioarele si se vaita de durere stau desculte in casa nu sub masa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cat sa fii de tzoapa ca sa te descalti in public? Cu siguranta, alea pe care le-ai vazut tu facand asemenea gest sunt niste pitzipoance.

| pwp a răspuns:

Pentru ca le dor picioarele.
de aia nu port eu tocuri big grin

| Ramonaaaa a răspuns:

Pentru ca le dor picioarelelaughing.

| Narcis2007 a răspuns:

Moda doare...

| Maothecat a răspuns:

Pentru ca le strang pantofii sau sunt incomozi. stii ca femeile ar face orice si ar suporta orice numai sa arate bine. happy

| DianaScorpio a răspuns:

Deoarece le dor picioarele, pantofii cu toc fiind incomozi si uneori putand provoa dureri puternice de picioare...

| ēน a răspuns:

Deoarece le dor picioarelehappy

| Lummy a răspuns:

Ca sa nu vada nimeni ca nu au unghiile facute

| Iustiina a răspuns:

Deoarece pe unele femei le dor foarte tare picioarele din cauza tocurilor. In special cele inalte (tocurile). Sper ca ti-am fost de ajutor.

| karinka_7246 a răspuns:

Pentru ca sa fie putin piceoarele libere si asa a dorit ea si ca nu o intereseaza ce cred altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil le dor picioarele pentru ca sunt incomozi