| anonim_4396 a întrebat:

de ce toate fetele caută băieti cu situatie materială bună, mașină, casă bani? Dar cînd toate astea se termină, in special banii, ce va fi atunci?

Răspuns Câştigător
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Fata,pe mine ma intereseaza doar persoana in sine, iar banii vin pe parcurs...ei se castiga.

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Vrajeala, si oricum, unii o merita; daca iti iei una doar pentru servicii interzise minorilor, bineinteles ca totul e contracost, asa e cu alea care se plang ca x-ulescu le uzeaza, pai daca ii papi banii, trebuie sa-i oferi ceva, nu? pentru ce plateste el? Economia, nenica, econimia e smecheria, in rest, femeile sunt preocupate de situatia financiara in general, nu cum sa-i ia banii unui ciumpalac, pentru ca ele se gandesc la viitor, la familie, la urmasi, bla bla, barbatii nu sunt cu astea.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu toate sunt la fel.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Dar tu esti fată sau băiat?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Ce bine că m ai există si fete ca tine.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Fata,pe mine ma intereseaza doar persoana in sine, iar banii vin pe parcurs...ei se castiga.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Pai sunt inconstiente, trebuie sa caute iubirea, nu pungile cu banet.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Generalizezi prosteste.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toate fetele sunt materialiste.Cel puţin pe mine prea puţin mă interesează banii unui băiat atât timp cât ştie să respecte o fată.

Vorba aia : Băieţii care ştiu să respecte o prinţesă, au fost crescuţi de o regină.

| xtembix a răspuns:

Gresit! Nu toate fetele cauta astfel de baieti.
Si in general atunci cand banii se termina, fetele pleaca.