| NoNaamexD a întrebat:

De fiecare data cand cant si ma inregistrez suna GROAZNIIIC! Dar toata lumea cand ma aude atunci pe moment cand cant spune ca am voce. Se poate sa fie de la aparate?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Tinand cont ca vocea pe care o transmitem noi o auzim de un mod si receptorul adica lumea sau acel aparat o aude putin diferita asa ca asta e toata istoria.

2 răspunsuri:
| n30x a răspuns:

Cand te inregistrezi la calculator sau ce vrei tu nu se aude ca in realitate iti trebuie un studio cat de cat sa inregistrezi ceva calumea.

| AnKuTsSa a răspuns:

BUNa,si eu am aceeasi problema,nu stiu de ce se aude asa,odata am cantat impreuna cu o prietena de-a mea kaaroke si ne-am inreginstrat pe telefonul ei,si pe la refren trebuia sa ridicam vocae si in inregistrare se auzea gen parca te-ar zgaria pe creier nu stiu ce sa zic, doar canta in continuare, da ai o voce fumoasa os a ajungi undeva suuus'! Bafta!