| AleXandruU20 a întrebat:

Salut TPU,eram la orele de condus si cat am stat degeaba pe acolo in masina cu fata care a fost inaintea mea, la un moment dat s-a bagat in seama. Draguta, interesanta ca persoana si am discutat pe acolo cat am avut timp.Ce mi-a placut maxim la ea a fost ca mi-a spus in urmatorul fel "daca e sa nu ne mai vedem iti doresc mult succes la traseu". Intre timp am dat si de retelele ei sociale si ma gandeam ca poate o sa-i scriu, ce ziceti? Ceva pareri?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai scrie-i, daca s-a bagat in seama e clar ca te simpatizeaza, altfel nu te baga.
Exact ce tot ziceam eu pe aici, ca daca te place cineva, te baga el in seama, chiar daca tu nu o faci.
Asta apropo de unii timizi care se plang ca nu-s bagati in seama, pai nu is bagati ca nu-s placuti.

Astepta si ea sa o inviti la o plimbare ceva daca si tu o placi.
Deci daca iti place de rea, scrie-i si vezi cum reactioneaza.
Nu ai nimic de pierdut.

| Celcestietot a răspuns:

Ce ti-a zis ea nu imi pare a fi ceva care sa-si exprime sentimentele fata de tine. Poti sa-i dai cerere pe o retea si ii spui ca ti-a aparut la sugestie, dar sa nu ii dai pe toate ca dupa zice ca esti obsedat laughing.

| slayer09 a răspuns:

De ce nu? poti sa o bagi in seama sa ii zici ca esti tipul din masina de la orele de condus, o intrebi si tu de condus, de sanatate, de vaccin big grin, si poate se leaga o prietenie, daca nu...aia e, macar ai incercat.