| Socherboom10 a întrebat:

Eu sunt nascut pe 20 iunie, la sfarsitul perioadei zodiei gemeni. Asta inseamna ca am si caracteristici ale zodiei rac?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Biblia condamnă așa ceva, acestea sunt invenții drăcești, iar daca tu participi la ele, ești un drac, nu un rac.

| Sofer a răspuns:

Ai caracteristicile zodiei gemeni ca acolo te încadrezi.

| PainTech a răspuns:

Ai ce vrei tu sa ai. Zodiacul ocupa inutil alea 5 minute la stiri dimineata pentru ca nu esti influentat in niciun fel de cum se plimba astrele pe cer...

| gemeni6226 a răspuns:

Cei nascuti la limita adica pe 22 iunie pot sa aiba. Zodia rac incepe din 23 iunie.Mai poti avea caracteristici de rac daca esti nascut intre orele 0-2 noaptea

| Florin9Florin9 a răspuns:

Ai caracteristicile pe care tu ți le alegi.