| răspundtot a întrebat:

există sau nu formulare de completat online? Pe siteuri scriu că aceste formulare nu au fost aprobate, sunt luate în discuție și nu ar fi trebuit date publicității iar că site-urile respective au dosar penal la DIICOT pentru publicare și dezinformare. Care e realitatea?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine a restricționat libera circulatie de ai nevoie de formular?

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La ce formulare te referi? Intrebarea ta nu are nicio logica. Vorbesti de formulare, de site-uri, dar nu spui precis despre ce-i vorba.

| răspundtot explică (pentru ardnaxur1961):

Restricții de liberă circulație, formulare online completate că te duci la mall la serviciu sau la medic

| suntserios a răspuns (pentru răspundtot):

Cine a restricționat libera circulatie de ai nevoie de formular?