| Takamine a întrebat:

Fosta mea prietena vrea sa fie din nou cu mine dar eu nu vreau si nu stiu cum sa scap de ea, i-am dat block pe facebook, ignore pe messenger, dar nu stiu cum sa o fac sa nu imi mai trimita mesaje, exista vreo comanda sau ceva de genul ca sa nu mai poata sa imi trimita mesaje? Daca da spuneti-mi si mie. :-). ( FUNDA ).

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Incearca sa porti o discutie cu ea fata in fata pe acest subiect. Daca o faci sa inteleaga ca s-a terminat totul intre voi, e mult mai bine.
Daca discutia va fi degeaba si ea nu intelege, continuand sa te streseze, exista aplicatii pe carele poti instala pe telefon pentru a bloca primirea de mesaje de la un numar de telefon. Eventual, daca esti pe abonament, poti merge la operatorul de telefonie mobila si sa blocheze ei numarul eihappy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ignor-o ca si cum nu o cunosti

| malapsus a răspuns:

Ii spui asa :

- Nu se mai poate sa fim impreuna, ne-am despartit si nimic nu ar putea sa schimbe ce s-a intamplat intre noi, au fost clipe fumoase si nu o sa le uit, dar trebuie sa trece mai departe, sa cauti pe altcineva care stie sa te aprecieze mai bine decat am facut eu.♥

Schimba textul daca nu iti place ♣.

FUNDA!?

| maryusdumitru a răspuns:

Peste vreo 10 ani o sa ti dai seama ca solutia era sa f la ea ca vremurile astea nu se mai intorc si o sa ti para rau cand nu te va mai cauta nimeni