| Marily1997 a întrebat:

Salut TPU,,ieri am privit filmul asta Titanic si nu am putut deloc sa dorm, numai cind imi amintesc ma apuca jelea.Ce sa fac ca nu ma mai gindesc? dau fundaQ!

Răspuns Câştigător
| RadikalGamer a răspuns:

Uită-te la ceva amuzant, gen Leana și Costel sau Garcea când vrei să adormi. Mi s-a întâmplat și mie așa după ce m-am uitat la un film de groază.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Peaches a răspuns:

E timpul pentru o comedie. Vezi Mr. Bean

| Mine_GM_2000 a răspuns:

Iesi din casa fac ceva distreaza-te si o sa uiti

| AlexL28 a răspuns:

Eu ziceam sa te gandesti ca in prezent singura drama a lui DiCaprio e ca nu are niciun Oscar laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

E un film si atat, ce a fost a fost acum 100 ani

| Marily1997 explică (pentru suntserios):

Tata meu tot e din america si strastrastrabunica lui a murit pe titanic[serios]

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Marily1997):

Interesant...

| Marily1997 explică (pentru suntserios):

DA