| ONXJoker a întrebat:

in legatura cu un serial.
Am vazut mai demult la tara un serial cu un detectiv. La inceputul episodului acest "detectiv" mergea la locul crimei si dupa ce analiza situatia ii aparea, doar lui, spiritul victimei si nu pleca de langa el pana nu rezolva crima, pana nu ii gasea ucigasul.
Daca nu mai stiti cum se cheama filmul, macar poate stiti actorul principal? MS!

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut!
Cu spirite si rezolvat problemele mortilor e Ghost Whisperer: http://www.cinemagia.ro/filme/ghost-whisperer-mesaje-de-dincolo-16345/ :-?

| ONXJoker explică (pentru Mădă0611):

A NU!
Asta era cu un detectiv (barbat) care vedea spiritele si acestea dispareau cand rezolva crima!