| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU! În scurt timp este ziua mea și am nevoie de un text pentru invitație! Dau fundă celui mai bun text!

Răspuns Câştigător
| IgnatVictor a răspuns:

„Bună! În curând, pe X (aici scrii data în care te-ai născut), urmează să îmi serbez ziua de naștere. Cu ocazia acestui eveniment special, vreau să te invit la petrecerea mea. Distracția începe la ora X (aici scrii ora la care vrei să vină invitații), iar locul de întâlnire este X (aici scrii locul în care îți serbezi ziua de naștere). Te aștept cu mare drag și sper să ne distrăm de minune!"

2 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cine vine la ziua mea va primi o felie de tort gratuit