| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Incadrez aceasta intrebare la aceasta categorie pentru ca nu am stiut la care alta sa o pun. Deci, de ceva timp tot incerc sa ma documentez si sa aflu care sunt cele mai bune tigari in raport calitate, gust, pret

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Treasurer Luxury Black - dar n-ai tu bani de ele!

| RobertMoon a răspuns:

Davidoff gold, Parliament Aqua Blue și Winston roșu mi se par cele mai bune, dar aici tine de gustul fiecăruia.

| Feri5 a răspuns:

Lasa tigarile si apuca-te de ceva sanatos! Nu iti vor face bine deloc.
Recomand fructe si legume, nu tigari, alcool, energizante si toate mizeriile de pe lumea asta!

| AirSensei a răspuns (pentru Feri5):

Nu sunt pentru mine, sunt pentru un prieten. Nu am cum sa il conving sa se lase si nici nu vrea. Aia e, fiecare cu viata lui. Vreau doar sa stiu care sunt cele mai bune in rap. calitate, gust si pret. Bugetul a zis ca e maxim 25 lei per pachet.

| Sophieka a răspuns (pentru Feri5):

Bravo, Feri!