| DamaryRocha a întrebat:

Intrebare pentru cei care asculta rock, metal si toate celelate subgenuri: De cati ani ascultati muzica respectiva si ce simtiti atunci cand o ascultati?

Răspuns Câştigător
| SϋffℓεΤĐεCσρίℓ a răspuns:

Pai.eu ascult rock de 4 ani.Si ma regasesc in acest stil de muzica... Unii prieteni spun ca daca asculti rock esti emo sau satanist sau mai stiu eu ce dracu altceva rolling on the floor. Dra nu e asa. Pe mine ma linisteste, dar depinde si ce fel de rock asculti u...big grin

2 răspunsuri:
| DdDiX a răspuns:

Cam de 2 ani... (mai ales cand sunt foarte suparata): in acele momente ma linisteste, ma calmeaza

| Byencutzyk a răspuns:

Buna!
Am o melodie care imi intra in suflet. Nu stiu sigur ce gen e, dar se numeste "Close to you"" de Dj Aligator. In aceea melodie simt dragostea din ea, care se indreapta spre mine te ia cu furnicaturi happy. Iti recomand s-o ascult, nu vei pierde nimic!
O zi minunata sa ai!