| Spiderul a întrebat:

întrebarea mea este unde pot să fac și eu prieteni în București, precizes că am 23 de ani și muncesc și vreau să ies din rutina asta pe care o am zi de zi și chiar nu știu unde aș putea să merg să cunosc tineri de o seamă cu mine, poate mă ajutați voi

9 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Iesi in oras, in club undeva.
Nu ai nici macar un prieten apropiat?

| Spiderul explică (pentru Andreeush):

Din păcate nu am niciun prieten apropriat cu care să ies.

| SilentRain a răspuns:

Încearcă să te împrietenești cu colegi de serviciu

| DeathIncarnate a răspuns:

Ieșim la o bere în centrul vechi, am eu gașcă mare te luam și pe tine după anul nou.

| Emma30555 a răspuns:

În centru sunt destule locuri unde oamenii mai ies și singuri, beau ceva și mai socializează cu barmanul cu străini, trebuie sa ai un pic curaj, sa fii mai sociabil, te poți înscrie la cursuri de dansuri dacă ești genul mai liniștit, acolo îți poți face prieteni, sau la alte cursuri care sa te atragă

| Spiderul explică (pentru SilentRain):

Cu colegii de muncă nu prea am cum că ei au familii și mulți dintre ei nu mai au vârsta tinereții

| Spiderul explică (pentru DeathIncarnate):

Sigur

| Spiderul explică (pentru DeathIncarnate):

Când o să putem ieși? Sau răspunsul a fost la mișto?

| Spiderul explică (pentru Spiderul):

Nu pot să-ți trimit mesaj pentru că sunt utilizator junior și scriu aici Facebook meu este Claudiu Andrei iar oa de profil este aceeași ca și aici cred că asemănătoare