| Constantynn a întrebat:

Salut TPU. Ma gandesc ce sa fac in vacanta. Sunt disperat imi vin foarte multe idei. Sa contruiesc ceva, sa ma joc la calculator dar imediat imi piere cheful.In vara asta sunt in contructie cu casa, am 14 ani, nu pot pleca in vacanta, am prieteni dar ei ori sta pe facebook, ori dorm toti.
Stiti cumva niste site-uri, niste tutoriale cum sa-mi fac propriul post de radio, un joc pentru PC as prefera, cum sa fac un site al meu cu jocuri tot un tutorial si daca ati putea si sa-mi dati id de mess sa imi explicati.
Nu vrea genuri de raspunsuri: citeste carti, sau fa treaba; s-au cum am spus, un joc PC online.Dau FUNDA si astept raspunsuri cat mai multe.

3 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Fa ceea ce crezi ca te distreaza cel mai mult, cand ai chef sa mergi pe afara suna-ti prietenii, cand ai chef de pc te joci pe el, mie imi place nfs most wanted dar depinde de tine, vacanta e lungahappy

| tinka1 a răspuns:

Cel mai bun joc din copilarie - GTA