| KingOfShadow a întrebat:

ma joc league of legends si mi-am reinstalat windowsul. dupa ce l-am reinstalat mi-am reinstalat si league of legends si apare o eroare : detected an old video driver that may crash league of legends. please update your graphics card drivers. a guide to help you update your drivers should open support.leagueoflegends.com for additional help.
Eu inca pot intra in joc dar am super mult lag. ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| MrMihnea a răspuns:

Iti trebuie cel mai nou driver de la placa video.

| TryBaL a răspuns:

Instaleazati driverul video conform windowsului tau sau daca nu merge asta schimbi windowsul!

| TryBaL a răspuns:

Incearca sa iti instalezi driverele de la pc si o sa iti mearga (video, sunet, chipset, etc)