| anonim_4396 a întrebat:

mâine îmi întreb părinții dacă îmi iau un Nintendo Switch Lite. Câteva sfaturi să îi fac să spună da? Chiar vreau o asemenea consolă deoarece cea pe care o am acum nu mai prea este ceea ce a fost (rulează în reluare, nu mai are memorie valabilă și nu mai prea găsesc jocuri). Oricare sfat este bine venit.

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ce esti pregtit sa faci in schimb?

| Dandinelle a răspuns:

Legat de spatiu o sa ai probleme si cu switch-ul la asta. Mai bine cumperi jocul din magazin ca sa nu astepti jumatate de ora sa instalezi un joc si dupa aia sa-l dezinstalezi ca nu ai spatiu.
Eu mi-am luat originalul si e mai distractiv, jucam toata familia, copii, parinti bunici, cu timpul am mai cumparat 2 console. Vorbeste mai degraba cu ei pe partea asta: ca sa aiba si ei activitate cu tine, poate reusiti si gasiti la oferta un switch normal, nu lite.