| Kr0nick a întrebat:

Salut TPU, mi-am luat acum câteva zile o țigară electrica ego aio.Dar din greșeală a căzut pe jos și de la atomizor a sărit capacul de unde reglezi aerul și un arc. Stie cineva cum pot sa le pun la loc sau macar un tutorial pe internet?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce bine ca s-a spart! Karma ti-a spus clar, ca nu este bine sa fumezi!
Au murit prea multi adolescenti cu plamanii terminati, din cauza acestor tigari electronice, incat America, canada si Australia au interzis tigarile electronice si substantele otravitoare cu care se umplu acestea.
Asat este un semn de alarma tras de SUS, sa nu mai pui gurita pe o asemenea otrava, niciodata!