| ghitza a întrebat:

Mi-am pierdut Cd-ul de la camera web Hercules Classic Link. Am cautat pe internet un driver, dar dupa cum bine stiti multi dintre voi, nu am gasit nimic. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Eu vad ca este pe net. http://ts.hercules.com/eng/index.php?pg=files_faq
In prima casuta alegi webcam, apoi te descurci ca e simplu.

| ghitza explică (pentru Mădă0611):

Eu ce am downloadat nu imi mergea. Unde mi-ai dat tu sa caut. Am gasit si functioneaza. Multumesc

| Mădă0611 a răspuns (pentru ghitza):

Sa cresti mare. Cu putina atentie scapai de o reinstalare a sistemului de operarewinking

| ghitza explică (pentru Mădă0611):

Nu mai conteaza acum. Oricum aveam si alte probleme cu PC-ul si cum am reinstalat windowsul, s-au rezolvat si alea. happy. Dar pe viitor, o sa stiu ce am de facut.