| anonim_4396 a întrebat:

Nici nu stiu unde sa intreb, dar care a fost treaba cu "mood"? Am vazut cateva memes si comments la niste normies si la anume situatii scriau "mood".

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adică stare, sau o situație în care te regăsești în anumite contexte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am gasit o postare in salbaticie: https://www.facebook.com/memes/posts/5094164227267790

| Sekim a răspuns:

Salut
Mood inseamna starea (de spirit). poti face multe lucruri in functie de starea ta, vei vedea ca si la melodii apare mood, bad mood etc.

| HaiCaDa a răspuns:

Mood înseamnă stare. Adică ei se simt ca acel meme în acel moment.

| anonim_4396 explică (pentru HaiCaDa):

Very original, dar totusi asteptari mai mari n-am de la insta normies. Astept sa verifice adminii raspunsurile ca sa mearga sa-ti dau funda.