| Alida05 a întrebat:

Nu am să vă povestesc prea multe, așa că o să trec direct la subiect..de aproape 3 săptămâni m-am desparțit de fostul meu iubit pentru ca ma inselat..de atunci ma tot cauta si m-am mai intalnit cu el fiindca nu pot sta fara el..ma tot roaga sa ma impac cu el.ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Xelon a răspuns:

Nu sunt de acord cu inselatul, dar conteaza mult si felul cum a facut asta, daca avea o relatie cu tine si avea o relatie si cu alta atunci nu prea merita sa ierti, daca te-a inselat o data asa, eu zic ca oricine merita a 2 a sansa si eu am inselat si as fi dat orice pentru inca o sansa.

Pana la urma e decizia ta...

| Alida05 explică (pentru Xelon):

Îl iubesc enorm, chiar dacă m-a înșelat. Dar decizia mea e să încerc să îl uit, pentru că așa cum am citit și în comentariile anterioare, cum ma înșelat o dată, o mai poate face și a doua și a treia oară

| Xelon a răspuns (pentru Alida05):

Nu te lua dupa ce zic altii, asa din afara e usor de vorbit, dar cand esti intr-o situatie de genu e altceva, daca tu te-ai hoatarat sa il uiti atunci intalnirile cu el nu sunt prea utile, deci trebuie sa iei o decizie si sa o tii pe aia pana in panzele albe ii dai block peste tot si aia e happy

| Alida05 explică (pentru Xelon):

I am dat block peste tot.dar tot nu îl pot uita..tot timpul mă gândesc la el..eu nu știu ce să mai fac

| Xelon a răspuns (pentru Alida05):

Iti zic sincer ca poate merita sa ii dai a 2 a sansa, dar sa fie ultima, daca il durea in 14 de tine nu se obosea sa te mai caute sau sa incerce sa te impace, e clar ca il iubesti tare cred ca ceea mai buna idee e sa va impacati in acest mod tu o sa fi impacata ca ai facut tot ce tine de tine, daca te inseala si a 2 a oara e clar ca nu te iubeste si o sa iti fie si tie mai usor sa te desparti de el.

| Alida05 explică (pentru Xelon):

Deci să i fac deseară o vizită neașteptată? laughing

| Xelon a răspuns (pentru Alida05):

Ar fi o idee buna, ai grija ce faci laughing

9 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Depinde de tine daca vrei sa si crezi ca poti sa treci peste.
Stiu ca dragostea este mare si te orbeste dar trebuie sa te gandesti: Poti sa treci peste? Crezi ca va mai face? El te iubeste? De ce te-a inselat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om ce inseala o singura data, o sa insele si a doua oara si a treia oara, alegerea este strict a ta, risca-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-l.Daca te-a inselat nimeni nu-ti garanteaza ca nu o va mai face si a doua oara