| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai sunt cu fosta de aproximativ 2 ani de zile.Ea inca si in ziua de azi ma mai baga in seama din cand in cand.Atunci cand e cu prietenul ei si trec pe langa mine nu saluta,dar la cateva ore imi trimite mesaje pe Whatsapp cu "Hei, ce faci", chestii din astea. Ce credeti ca inseamna toata chestia asta?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Vrea sa stie daca mai tii la ea sau ai uitat-o sau se plictiseste linga prietenul ei cel nou si vrea sa flirteze cu tine si poate vrea sa lupti pentru ea, poate te vrea innapoi.

| skunkypep a răspuns (pentru gemeni6226):

Pare fericita alaturi de el..ies mereu impreuna, petrec mult timp impreuna. poate ca din plictiseala se baga in seama, nu stiu.

| gemeni6226 a răspuns (pentru skunkypep):

Aparentele inseala.Lucrurile nu sunt intotdeauna asa cum par.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Femeile sunt bandite si manipulatoare. Vor sa stie ca au rezerve unde sa fie primite in caz de nevoie pentru ca se tem de singuratate. In plus isi testeaza permanent capacitatea de a atrage, asta le face sa se simta bine. Un mare psiholog a spus - Femeia e ca maimuta, nu lasa din mana o creanga pana nu prinde alta.