| Edouard_Edy_1997 a întrebat:

Salut TPU,peste cateva zile este ziua mea si luni trebuie sa merg sa fac buletinul,si am emotii dar nu stiu de ce apropo cum trebuie sa stai,a voie sa zambesti,? sau nu, si in cat timp primesti buletinul?

Răspuns Câştigător
| PersonajFictiv a răspuns:

Da,ai voie sa zambesti,dar sa nu iti arati dintii cand zambesti,stii tu, nu un zambet din ala larg,unul asa mai micut,chill.
Si la multi ani!
O sa iti trimit un Lamborghini,serios, nu e gluma, o sa apara in fata casei tale fix cand e ziua ta, cand suflii in lumanari o sa apara masina, jur ca nu mint.

| Eu2208 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Vreau si eu

| Eu2208 a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Sa nu ai emotii! Eu de abia astept sa fac 14 ca sa le arat buletinu daca nu m cred ca am varsta aia..ca eu am acum 13 dar sunt ff mica de inaltime si nimeni nu ma crede.
Am 1, 35 m si sunt cea mai mica la fete!

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Poti sa faci ce vrei, poti sa faci si bot de ratusca cand iti face poza, eventual sa faci din ochii si sa-ti bagi o mana in par, sa pari detasat si natural. Desigur am glumit, trebuie sa pari serios deci nu prea e loc de zambet si alte chestii.
Cat despre primit nu stiu cand il primesti dar sigur nu pe moment.

| deeeaqq a răspuns:

Tre' să faci pe mortul.
Ups, adică să stai serios.

în 10 zile lucrătoare primeşti buletinul

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai eu cand l-am facut pe al meu acum doi ani si ceva a venit in vreo doua saptamani parca.
Nu prea era cine stie ce,te pune acolo se semnezi nu stiu ce hartii cand il faci si cand il primesti semneaza si parintele sau ma rog cine te insoteste acolo,te pune apoi pe un scaun,nu poti sa faci poza cand porti ochelari si dupa ce o faci gata pleci.
Trebuie sa ai grija si la semnatura pe care o faci,oricum in zilele de azi se poate falsifica o semnatura usor, n-ai de ce sa ai emotii, nu e chiar ceva gen wow, poti sa nici macar sa nu te duci cu buletinul in buzunar dupa ce il ai, eu cel putin il iau cu mine foarte rar doar o data pe luna.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Apropo. La multi ani!