| GreyShaw a întrebat:

revin cu o alta intrebare. Vreau sustinere, si seriozitate.
Deci pe 11 octombrie anul asta o sa plec in Anglia - London
Ce vreau eu sa spun este ca stiu, sunt constient ca va fi greu..sau altecele.
Dar cum sa incep de jos?
Cum sa imi gasesc un loc de munca sa nu depind de nimeni?
Cum sa ajung cineva?
Cum pot castiga foarte mult?
Cum ma pot realiza pe mine insumi?
Cum imi pot castiga existenta?
Cum pot face ceva cu viata mea, cum sa incep?
Singur plec de aici, singur plec pentru a deveni cineva.
Putin ajutor si seriozitate rog din partea celor care trec prin asta sau au trecut.

1 răspuns:
| Cristi200212 a răspuns:

Mai intai trebuie sa stii unde stai, sa gasesti un loc de munca de aici, cauta pe internet, daca te duci acolo fara sa stii de tine, cauta locuri de munca Anglia si suna, vorbeste si apoi gandeste te sa pleci. Cazarea si locul de munca de la inceput sunt pe primul loc.