| Sp3ciaL0pS a întrebat:

spuneti-mi ce fel de persoane sunteti si cum ati vrea sa fiti.

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Probabil plictisitoare, daca privesti din afara. Nu imi pasa de parerea celorlalti si nu urmez orbeste obiceiurile majoritatii, ceea ce este la moda, ceea ce "se face" si restul. Cam 90% din timp mi-l petrec singur, ocupandu-ma de hobby-uri si alte activitati care imi fac placere. Pot socializa, insa nu imi face placere, in general, dar daca este vorba de o conversatie pe o tema anume sau care implica un subiect de care sunt interesat, nu spun nu. Nu as dori sa schimb nimic, cel putin momentan.

| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Sunt o persoană nehotărâtă. Nu ştiu niciodată ce să fac sau ce să zic şi de obicei ajung să nu zic/fac nimic.
Aş vrea să fiu mai curajoasă.
O zi frumoasă!

| DSGline a răspuns:

Serios mai mereu

| Musique a răspuns:

Hmm, sunt o persoană timidă.
De cele mai multe ori nu am încredere în mine, chiar dacă știu în adâncul meu că sunt bună și că pot face orice.
Dacă aș putea schimba ceva, cred că aș vrea să fiu mai răbdătoare.
Cu toate astea, mă mulțumesc exact așa cum sunt.

O zi frumoasă!

| Wøodenpints a răspuns:

Genul de persoană care nu dă doi bani pe tine dacă n-ai făcut nimic să-i meriți.
Și-mi place așa cum sunt.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Timida si...cred ca mi-ai trebui mai multa incredere in mine.

| a răspuns:

Heii. Sunt o fata saritoare, ce rade mereu, sunt plina de energie, amuzanta nu prea laughing, desi uneori scot niste tampenii pe gura si ii amuz pe toti love struck laughing, inca ma uit la desene laughing, am vise dulci, sunt copilaroasa, sunt mai dezordonata, sunt slabuta, pap mai rar, nu prea fac sport laughing, imi place scoala, am prieteni minunati, pot fi o prietena minunata pentru cine doreste sa ma cunoasca, uneori sunt emotiva, dar imi revin repede laughing, invat bine ( am medii numai peste 9.50 ), sunt destul de inalta, am un stil de a ma imbraca nebun love struck, imi place muzica, sa dansez, ma pricep la arta ( pictura, grafica, modelaj ), merg cu prietenii prin oras mai des, si ne distram de minune. Nu imi pasa de cei din jur, si fac tot ce simt love struck. Sunt nebunatica laughing, in sensu bun. Nu sunt genu dupa baieti, stiu sa imi fac dusmani, sunt rautacioasa, suparacioasa, si vesela in acelasi timp. Rar mai fac mucisori ( plang ), si asta doar din draci laughing. Sunt satena, am parul mediu, drept, ochii verzi, ten deschis, curat. Nu am probleme cu cosurile etc. Nu ma machez, decat BB laughing. Sunt sensibila, si ma afecteaza lucrurile sau faptele, vorbele rautacioase. Nu ma inchid in mine, ci continui sa traiesc in modu meu. Nu am probleme cu 'inchisu in camera', zambesc mereu, pentru ca ador sa zambesc, si sa.i vad pe ceilalti zambind. Imi plac filmele romantice, ador Titanic love struck. Imi plac si comediile. Am prieteni si mai mici decat mine, eu fiind a 8a, si acei prieteni fiind a 5a, a 6a. Ma inteleg cu toti. Ascult, ca gen de muzica, pop, rock, dance, si din astea. Urasc manelele laughing si pe JB. Desi sincer, nu stiu de ce ce cu JB laughing. Ziua sunt nebuna pe afara, noaptea sunt nebuna pe facebook. La inceput nu mi-a placut fb.ul, insa am devenit si eu o dependenta laughing. Nu fumez, nu beau, nu ma droghez. Sunt indragostita nebuneste love struck, acest lucru facandu.ma mai nebuna, mai cu capu in nori laughing. Nu sunt superficiala, rar mai am fite. Ma inteleg mai greu cu parintii, acestia fiind educati in alta generatie. Imi iubesc familia si prietenii. Sunt importanta pentru multi. Am o colegita ce o ador love struck. Am si un mic prietenas love struck cel de care sunt indragostita love struck. Sunt plina de inimioare si zambete, ca si aicisia laughing. Nu ma prea pricep la electronica. Am scene de gelozie laughing, dar iubirea invinge. Port bratari love struck si ador bratarile. Nu prea imi plac cerceii. Ma jeneaza. Port si fuste si pantaloni. Nu am unghii false puse. Sunt simpla love struck si nu vreau sa ma schimb love struck.

| Frewwd a răspuns (pentru ):

Ai spus ca nu te droghezi...

| ellaells a răspuns:

As vrea sa fiu mai nepasatoare si sa nu mai pun la suflet anumite chestii care imi strica ziua, as vrea sa nu mai fiu aproape mereu nervoasa, sa am mai multi prieteni adevarati, nu doar pe interes. In rest, fizic nu cred ca as schimba nimic. Poate pe viitor happy

| justmebi a răspuns:

Buna happy pai, sunt rockerita..Imi traiesc viata la maxim, ma distrez tot timpul, nu imi pasa deloc de ce spun ceilalti. nu prea am incredere in nimeni, nu prea vorbesc cu cei din afara grupului meu(de fapt nu prea vorbesc in ceneral), fumez de toate, beau rar. sunt dezordonata total, nu permit nimanui sa se ia de mine in niciun fel, nu cred in ideea de "cel mai bun prieten". traiesc fara regrete. sunt considerata o persoana ciudata, dar sincer nu-mi pasa. niciodata nu m-am inteles cu persoanele mai mici\de aceeasi varsta ca mine. imi place mai mult sa ies noaptea decat ziua... ziua mai mult dorm. sincer, imi bat joc de oameni daca nu-mi plac. sunt o persoana sadica. urasc persoanele care folosesc cuvantul "dezamagire", pentru ca nimeni nu traieste ca sa faca pe plac altcuiva. ii urasc pe cei care scriu incorect. imi place psihologia. iubesc inelele(am foarte multe).