| Mihai1972 a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca stiti ce oferte sunt la internet pe mobil la Cosmote si la Vodafone, ca eu am cartela Orange, nu prea imi mai plac ofertele si mi-as lua o cartela Vodafone sau Cosmote in special pentru internet.

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca vrei sa-ti personalizezi preferinta, sfatul meu umil ar fi sa te duci singur la un internet (prieteni care au deja, sau unul public)...eu am pe Romtelecom -Cosmote...cat ma intereseaza pe mine.Numai ca TU TREBUIE SA ALEGI! ce vrei? sa-ti aleg eu?