| răspundtot a întrebat:

Stăm acasă, Stăm acasă dar până când?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pana cand se potoleste virusul (se localizeaza, se vindeca din cei infectati, si apar tot mai putine contaminari).
Sper ca vor ramane restrictiile de trafic international mai multa vreme, pentru ca unele zone sunt adevarate focare, care nu se vor rezolva in cateva saptamani, cum e posibil la noi, si ne-am putea intoarce in carantina din cauza dezastrelor din alte parti.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu se stie pana cand, insa am citit chiar azi cand se asteapta sa culmineze situatia actuala si anume in saptamana dinaintea pastelui. Dupa calcule optimiste cam 3 luni, asta daca se respecta tot ceea ce e de respectat.

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu stie nimeni pana cand.
Pana cand vrei tu.
Iesi afara cand nu trebuie, dai 5000. happy