| danielcozma a întrebat:

Stie cineva cat costa un tatuaj si cum se calculeaza pretul?

Răspuns Câştigător
| 1DeadMemories a răspuns:

Depinde si de orasul in care te afli. Exista un pret de pornire(ex: 1oo lei) + tarif pe cmp. Tariful pe cmp difera black-grey(3lei),color (4lei),cover (5lei).Sunt tatuaje complexe care sunt calculate la ora(ex: 200 lei ora).In functie de salon sau artistul tatuator tarifele difera.
Sa-ti faci o idee http://www.costi-tattoo.com/prices/,unul din saloanele pe care le recomand.

BAFTA!

2 răspunsuri:
| borntotwerk a răspuns:

Depinde de model, marime, culoare, etc si depinde de tatuator