| XxYasuoXx a întrebat:

stiti de ce nu imi merg castile la telefon cand le bag imi apare ca, castile sunt conectate dar nu se aude nimic cand dau la o muzica, dar daca scot castile se aude cred ca e de la setari dar nu stiu unde nu are cum sa fie stricat telefonul este nou (Samsung galaxy j3) iar castile merg in alt telefon perfect daca stiti cauza va rog spuneti-mi

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dar dacă le pui la alt aparat (laptop, tabletă etc.) se aude ceva în ele?