| Balonaseplutitoare a întrebat:

stiu ca este o intrebare prosteasca dar mai stiti serialul kim possible, cum a ajuns Kim sa rezolve problemele altora?
Si o persoana reala poate face asta?

Daca da cum?
Ce ar trebui sa faca acea persoana?

Si va rog sa nu incepeti cu hate ca primiti report!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ideea e ca trebuie sa existe un erou al dreptatii, care lupta cu raufacatorii din zona in care locuieste. Eroul duce o viata relativ normala, completata cu actiuni de prindere a celor care incalca legea. Justitiabili similari si dragi mie: Sailor Moon, Captain Planet, Maidanezul Zburator, Dragonul American etc.
"Acțiunea se petrece în Middleton, o comunitate din Statele Unite. Serialul se învârte în jurul unei adolescente, Kimberly Ann Possible, ce trebuie să se împartă între lupta cu criminalii și viața normală de adolescent. Prietenul său, Ron Stoppable și șobolanul lui Ron, Rufus, sunt partenerii ei de misiune. Kim primește informații și echipamentul pentru misiune de la un geniu de 12 ani, Wade Load, care se pare că nu își părăsește camera niciodată, doar de puține ori în ultimul sezon."
sursa: wikipedia