| gol101 a întrebat:

sunt baiat am 18 ani 1.73 inaltime si 62kg credeti ca sunt prea gras? am putina grasime pe abdomen putina

Răspuns Câştigător
| Miihaa a răspuns:

Nu stiu ce definesti tu prin putin dar la 62 de kg esti cam spabult. Ar trebiui sa faci si sport mai mult, esti tanar si poti. Si la fel sa mananci, nu prosti, sa manaci ca sa pui muschi.

| gol101 explică (pentru Miihaa):

SerenityMeSiley cand zici sa mannc sanatos la ce te referi poti sa dai cateva exemple te rog?

| Miihaa a răspuns (pentru gol101):

Eu l-am avut pe fratele meu care intr-o vreme turna in el energizante, sucuri gen Cola, manca numai snaksuri si de la fastfooduri (McDonalds si KFC) si s-a ingrasat. Norocul lui ca avea un metabolism puternic si ca mai facea sport ca asa se facea cat muntele.
Cu mancare de acasa, chiar daca erau cartofi prajiti sau ceva mai constistent in zahar era constant sau slabea.
Acum nu iti stiu metabolismul, poti cauta si tu pe net ce inseamna mancare santatoasa.

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Esti prea slab.

| AirănMeidăn a răspuns:

Nu, nu esti. Esti in regula

| HereToHelp a răspuns:

Ar trebui sa bagi ceva masa musculara