| SaRra234567890 a întrebat:

sunt noua pe aici si as vrea sa aflu cum imi schimb fotografia de profil. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| AlexeHellsing a răspuns:

În stânga paginii ai rubrica: Logat cu Ioana_Bianca_1995. Deschide acea rubrică și când e deschisă caută în ea Editare Profil(între Editare Date Logare și Alege Prima Pagină). Dă click pe ea și vei găsi o listă în care vei găsi și schimbă imaginea de profil. Dai click pe alege fișierul, și alege o poză din computerul tău. Multă baftă...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/
Choose file--> salvează profilul.