| SporeBox a întrebat:

Sunt pasionat de a scrie povesti si cineva mi-a recomandat sa le scriu pe wattpad si vreau sa imi spuneti ce parere aveti despre el,daca mi-l recomandati si cum se foloseste, adica daca trebuie sa scriu numai povesti lungi,in capitole sau daca pot sa scriu si povesti mai micute,ce fel de povesti pot sa scriu (adica de copii,de actiune etc.), daca trebuie sa postez des,daca pot sa am contul blocat din cauza anumitor povesti, daca am talent (acum nu vreau sa ma laud) va trebui sa ma duc la concursuri sau mai stiu eu ce. Dar cel mai important e sa imi spuneti parerea voastra despre el pentru ca am citit despre el si la prima vedere nu ma prea incanta.

1 răspuns:
| CdeMetal a răspuns:

E un site cam nasol, e plin de copii, daca chiar ai talent mai bine te duci la o editura.
Si nu te duci la concursuri daca scrii carti pe Wattpad, iar ca sa te citeasca cineva trebuie sa te promovezi cumva pe Facebook, Instagram, ca alfel nu afla nimeni de cartea ta.