| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin cam introvertit, nu vorbesc foarte mult(nu pentru ca nu as vrea dar nu imi gasesc niciodata cuivintele cand vorbesc cu cineva) si sunt poate prea serios pentru varsta mea(am 17) nu prea apreciez glumele,in special cele proaste facute de adolescenti(de varsta mea in special. Faza este ca nu ma pot schimba intr-un adolscent normal(adica comunicativ si toate cele), multi imi spun "speriat de bombe" si cei mai multi ma evita din cauza ca sunt tacut.Este bine sa fi asa sau ar trebui sa fiu altfel? Fara insulte sau injurii ca nimeni nu este perfectwinking

2 răspunsuri:
| Pinocchio a răspuns:

Poate nu esti genul ideal, dar cum ai spus tu nu te poti schimba.
Cine o sa te placa te va accepta asa cum esti.
Totusi incearca sa fii mai sociabil, mai prietenos, mai vesel in general.

| roberta7087 a răspuns:

Este bine sa fi asa pentru. ca fiecare are felul lui de a fi si asa se simte cel mai bine.