| NonZarek a întrebat:

Știe cineva sa-mi spună, dacă eu vreau sa dau bani la contul bancar a unei persoane din America, iar eu sunt în Ro, banii dacă ii trimit în lei, se vor converti în dolari americani?
Era un curs pe internet și vreau sa-l cumpăr, însă costa 27 dolari americani, dacă transfer în lei, când ajung banii la el, se vor converti automat de către banca sau trebuie sa ii schimb din lei în dolari direct?

1 răspuns:
| Swae a răspuns:

Da. Daca iti vin prin Western, nu e problema, tot in lei ii primesti.