| anonim_4396 a întrebat:

Tot ma uit, ma gandesc, si pana la urma intreb.
Acum de cand nu prea am mai jucat metin2 ro, si nu am mai avut ocupatie, am scris am invatat am terminat tot ce aveam pentru scoala, iar acum nu imi vine o idee cu ce as putea face.
Inainte ...ma pasiona foarte mult.Acum mi se pare foarte plictisitor metin2RO. Am urmat cateva sfaturi si am inceput sa ma uit la naruto. E tare, e amuzant... dar nu e genul animelor la care m-am uitat si mi-au placut. Acum, intrebarea este:
1) Un metin? unul de preferat in engleza/italiana/romana(nu gx )
2)Naruto Shippuden e mai diferit ca cel simplu in afara ca sunt ei mai mari?
3)Voi cum va distrati acasa?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mai astept 2-3 raspunsuri. Multumesc {Deeiutza}

| Deeiutss a răspuns:

1.Empire Mt2 e super misto si eu joc:D. 2. Din cate am vazut eu pe net mi se pare diferit ca cel simplu pentru ca eu am vazut ca sasuke sa facut rau:-? si la 3. Poti asculta muzica,face bratari din acelea cu noduri, mai stai pe mess, eventual poti iesi afara sau poti suna prieteni si sa mai vb sau... poti trage un pui de somn aa da si cel mai tare. uitate pe net la video din astea cu oameni care cad adica http://www.youtube.com/watch?v=40DXFHr1UtU =))

| βέiiiβiii_9613 a răspuns:

1.Metin2 fun.
2. Dupa cate stiu este diferit.
3.Acasa fac multe lucruri,cum ar fi:ma plimb cu rolele,chem prieteni, o mai ajut pe mama in bucatarie, ma joc cu catelul,pisica, ma uit la televizor,stau pe TPU,joc jocuri pe calculator, vb pe mess sau la tel.Fac destul de multe lucruri.happySucces la a-ti gasi cea mai buna activitate de a te distra! Pa, pa.