| andreymih a întrebat:

uite am o problema, mi am dezactivat contul de facebook si acum cand vreau sa l activez imi spune ca nu am confirmat inca msg trimis pe mail, dar eu nu am primit nimica, dar resend si nu primesc nimica pe mail. Am contul de mai bine de 6 luni si acum nu mai pot sa l reactivez. De fapt el este activat numai ca nu pot primi msg, sa pun sau sa sterg poze, numai pot sa fac nimica. Si nici mailul nu pot sa il schimb de pe facebook ca sa vad daca la alt mail primesc. Cum pot sa rezolv? Te rog mult de tot

2 răspunsuri:
| pink425 a răspuns:

Stiu problema ...eu am contul de 3-4 ani si acum mi-a fost dezactivat in mod abuziv de cei de la facebook.din cauza timeline-ului, nu ramane decat sa faci altu

| BigCode a răspuns:

Verifica intai folderul Spam din casuta de mail