| anonim_4396 a întrebat:

Vă place emisiunea Ce spun românii? Vă uita ti? A ti si participat vreodată la concurs?

Răspuns Câştigător
| dragodana a răspuns:

Salut! Imi place emisiunea si mi-ar place sa particip.

7 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Nu

| gabriielaaa a răspuns:

E bună amuzată si distinctivă. As participa de as avea ocazia.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Nu prea urmaresc dar e buna emisiunea dar niciodata nu am participat

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Pare faina.

| Notmyaccount a răspuns:

Pacat ca nu exista si o emisiune "cum scriu romanii". Poate asa ar mai invata unii sa nu se faca de ras dupa primele 3 randuri pe care le scriu.

| mariusmac85 a răspuns:

Buna ziua! Aci nu e site de sondaje,ci de cautat rezolvari la probleme,nu este chat. Dar legat de intrebare, Imi place emisiunea,ma uit des, n-am fost niciodata, dar stiu o persoana din localitate care a participat mai demult, oricum ce da acum pe Pro-tv sunt redifuzari, nu sunt de anul acesta

| MariaXDD a răspuns:

Imi place emisiunea, i-am intrebat odata pe ai mei de ce nu merg si ei si mi-au zis ca-s nebuna?