| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa jucati macao(joc de cărți), cxind a ti jucat ultima oara macao?

Răspuns Câştigător
| Emima27 a răspuns:

Da, cand te plictisesti e numai bun. Am jucat la petrecerea unei prietene, in noiembrie :3

14 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Nu am auzit de jocul de carti MACAO! Stim ca se joaca POKER, SEPTIC, BLACKJACK (21),BAKARA, dar asta nu am mai auzit! Deci cum se joaca MACAO?

| Adyy5 a răspuns (pentru untu):

De jocuri online ai auzit? Mergi pe Magazin Play si cauta wwr.O Sa-ti placa.
Sau Neko Atsume.

| deeeaqq a răspuns:

Azi m-am jucat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alaltaieri.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Chiar azi

| August99 a răspuns:

Da imi place. Nu mai stiu cand am jucat a fost demult doar ca nu prea am cu cine

| CdeMetal a răspuns:

Imi place.
N-am mai jucat de ceva timp.

| JustStitch a răspuns:

Imi place sa joc Macao, ultima oara cand am jucat a fost in noaptea de anul nou cu prietenii

| Mihaela_Anna_1997 a răspuns:

Buna. mie umi place macao si utima data can am jucat macao a fost!

| CrazyGirll a răspuns:

Da,merge la plictiseală. Cred că în ultima zi de școala laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Fck99 a răspuns:

De cateva luni bune

| Maria_Ana_1999_yqDh a răspuns:

Imi place si m-am jucat vara trecuta laughing)

| Drew_Gabriela_2000 a răspuns:

Da, când mă plictisesc și nu am ce să fac! Ultima dată aseară