| Viitorulapropiat a întrebat:

Va rog, am nevoie urgent de ajutor...azi dimineata cand am coborat din autobuz mi-am dat seama ca nu mai aveam telefonul(Samsung Grand Prime) si nici banii de pachet in buzunar, deci cineva ma talharit.Nu stiu cine, caci era multa lume in autobuz.Mai pot recupera telefonul? si cel mai important cum ii zic mamei ca mi s-a furat telefonul? Se enerveaza destul de repede...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vina ta ca ai fost jefuit. Trebuia sa-i spui inca de cand ai ajuns acasa ce s-a intamplat. Nu cred ca o sa-ti mai recuperezi telefonul din pacate, dar de spus tot trebuie sa-i spui mamei adevarul.

| Viitorulapropiat explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns...i-am spus mamei, dar telefonul nu mi-l mai pot recupera.

1 răspuns: