| Adriaw48 a întrebat:

Salut,TPU!
Va rog frumos sa ma ajutati cu un raspuns.
Eu sunt foarte superstițios si nu sunt un copil...am 24 de ani.
Dar nu pot sa imi scot coșmarul din cap.
Noaptea trecută am avut un vis foarte urat si cand m-am trezit eram transpirat rau.
Se făcea că logodnica mea era însărcinată si brusc sarcina ei s-a oprit cand avea burta mică gen cum arata o femeie cu o sarcina de 3, 4 luni.
Si se făcea că eram cu ea într-o apa si i-a venit să nască si a născut un mic monstru, drac, nici nu stiu cum sa ii zic ca i-am zis într-un fel în vis dar nu pot sa imi amintesc.
Era ca un purcel nou nascut cu picioarele de capra fără par si mâinile foarte mici ca de cangur si avea cornițe...era oribil în vis.
Se făcea că era mort si daca cumva prindea sanul sa suga prindea viață.
Nu pot să îmi scot visul asta din cap si simt ca imi este frica de ceva...imi este teama sa nu se întâmple ceva rau sa nu fie un semn rau.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să răspund cu mesaj privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar un vis, calmează-te... Roagă-te Lui Dumnezeu să lase binecuvântarea Lui peste voi. Dar când e o prietenie și o logodnă curată, El oricum o lasă. happy