| SilentDark a întrebat:

Va rog urgent: vreau sa downloadez ceva de pe NVIDIA si nu ma lasa sa downloadez. Imi zice: "Windows can't open this file: File: nVIDIA-solaris-x86-302.17(2).run To open this file, windows needs to know what program you want to use to open it. windows can go online to look it up automatically, or you can manually select from a list of programs that are installed on your computer." si am de ales de bifat intre doua variante: 1. "use to web service to find the correct program" si a doua 2. "select a program from a list of installed programs"
I-am dat prima si mi-a dat sa imi iau programul RegCrue Pro. L-am instalat si mi-a gasit 2008 probleme in calculator insa ca sa le repar imi trebuie "license key". Am cautat pe net, l-am bagat si mi-a aparut o eroare cu "invalid!" Nu stiu ce sa fac, daca aleg a doua varianta cu ce program sa deschid? Am nevoie rapida ca zice cand activez un joc sau ceva de genul imi zice "bad video card drivers" sau ceva de "OpenGl" puteti sa cititi si urmatoarea intrebare de-a mea: http://www.tpu.ro/......atii-aici/ VA MULTUMESC DIN TOT SUFLETUL DACA MA AJUTATI CU ACEASTA PROBLEMA! FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat